Poster Led Ekranlar

Poster Led Ekranlar

Orjitek led poster led ekranların ARGE si tamamlanarak satışa hazır hale gelmiştir. İlk uygulamamız FAY Fatih YAMANER Kuyukculukda gerçekleştirilen poster led ekranların farklı çözünürlük ebat ve kasa rengi alternatifleri mevcuttur.

 

Poster LED Ekranlar sayesinde, reklam değişimini çok kolaylaştırmaktadır, sadece bilgisayar yazılımınızda bir liste oluşturmanız ve göndermeniz yeterlidir. Yüzlerce farklı posteri kontrol etmek mümkündür.  Ayrıca, Poster Led Ekran larda bir reklamcılık programının, oynatma zamanını PC yazılımından raporlaması ve dışa aktarması oldukça kolaydır.

 

Yüksek çözünürlüklü dijital LED poster aşırı şaşırtıcı görsel deneyim balo salonu, sergi, otel lobisinde veya şirket resepsiyonunda vb.

1000 nit parlaklık, LCD ekrandan daha parlak , ve 3840 Hz yenileme hızına kadar, 160 ° geniş görüş açısı ve gerçek renk sunumu, izleyicilerinizle daha hızlı ve daha uzun süre meşgul olacaktır.

 

Tak ve Çalıştır

 

Gücü açın; kaydedilen HD videoyu veya görüntüyü otomatik olarak gösterecektir. Tüm içerik USB veya WIFI uzaktan kumandası ile yüklenebilir. Ayrıca gerçek zamanlı bir video kaynağını HDMI kablosuyla bağlamak da mümkündür. Yapmanız gereken tek şey led posteri daha fazla trafik için görünür kılmak için en iyi pozisyonu seçmektir.

 

Hafif

45kg / adet

 

Posterleri yerleştirdiğiniz uçakları kolayca olay mahalline taşıyabilirsiniz.

Kurulduktan sonra, herkes en iyi görüş açısı için konumunu hafifçe ayarlayabilir, salonun girişinde veya sahne tarafında veya alışveriş tezgahının yakınında, vb.

 

Çerçeve renkleri

 

Toz boya kaplı çerçeve farklı renk seçeneklerine sahiptir. Marka imajınızla ilişkilendirmek ve mekanınızın tasarımıyla bütünleşmek için kişiselleştirebilirsiniz.

LED Poster, geleneksel posterleri ve tabelaları şaşırtıcı full HD görüntü ve videolarla değiştirerek, mesajın etkisini olabildiğince güçlü hale getirir ve reklamlarınızın ve ürünlerinizin başarılı görsel iletişimini sağlar. LED Poster sadece mağaza vitrin düzeninizi iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunar.

 

POSTER LED EKRANLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Eskişehir Web Tasarım