0380 5121152 - 0507 2508848

Mobil Led Ekran Hatay BŞB - Mobil Led Sahne

Antakya Belediyesi Mobil Sahne Dev Led Ekranında Binlerce Antakya’lı Yenikapı Mitingi ile Tek Ses Oldu ANTAKYA DEMOKRASİ VE ŞEHİTLER MİTİNGİ’NDE İSTANBUL YENİKAPI’DAKİ TARİHİ MİTİNG CANLI OLARAK İZLENDİ

 

mobil led ekran

 

15 Temmuz hain FETÖ terör örgütünün darbe girişimi sonrasında Milli İrade’nin taçlandırıldığı Demokrasi nöbetlerinin 23. gününde Cumhurbaşkanlığı himayesinde tüm Türkiye’de “Demokrasi ve Şehitler Mitingi” organize edildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde İstanbul Yenikapı’da milyonlarca kişinin katılım gösterdiği tarihi miting, Antakya’da binlerce vatandaş ve protokol üyelerine canlı olarak izletildi.

Antakya Belediyesi mobil sahne dev led ekranında video konferans yöntemi ile yayınlanan mitingde tüm Antakya, Yenikapı ile tek ses oldu, vatandaşlar İstanbul’daki mitingin sloganlarına eşlik etti.

Hatay Mobil Led Ekran Canlı Yayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin canlı yayında aynı sahne üzerinde milyonlara hitap ettikleri tarihi mitingin tamamı Antakya’da Milli İrade Parkında aynı anda canlı olarak yayınlandı.

Canlı yayını Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’nin ev sahipliğinde organize edilen Demokrasi ve Şehitler Mitinginde Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Fevzi Şanverdi, Mehmet Öntürk, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Serkan Topal, Hatay Valisi Ercan Topaca, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, siyasi parti il başkanları, ilçe belediye başkanları, ilçe kaymakamları, askeri erkan, kanaat önderleri, çok sayıda davetli ve binlerce vatandaş tarafından izlendi.

Mobil Led Ekran Büyük İlgi Gördü

 

led ekran

Firmamız mobil led ekran ve mobil led sahne çalışmalarını kendi bünyesinde yürütmektedir. Talep ettiğiniz ölçülerde mobil led ekran ve mobil led sahne çeşitlerimiz için firmamızı arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Hatay Mobil led ekran ve mobil led sahne uygulamamız led ekran ürün çeşitlerimizden sadece bir tanesidir. Daha fazla mobil led ekran çeşitleri için lütfen 08508401081 numaralı danışma hattımızı arayınız. Mobil led ekran ve mobil led sahnelerimiz yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermektedir. 

Siz de bir mobil led ekran yada mobil led sahne sahibi olmak istiyor iseniz bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Yayın Tarihi : 08 Ağustos, 2016
Eskişehir Web Tasarım