Led Clp Ekran

Led Clp Ekran


LED CLP EKRAN Modelleri

 

Led CLP olarak adlandırılan ürünler küçük ebatlarının yanısıra yüksek çözünürlükte görsel yayınlayabilmelerinden dolayı son dönemin çekici şehir reklam mecraları arasında haklı olarak yerini almıştır.

Farklı alternatif kasa modelleri uygulanarak tasarlanabilen bu ürünler, her geçen gün daha yüksek çözünürlükte alternatifler sağlayabilmektedirler. 

Led Clp Ekran ; Ürün olarak karar verildikten sonra net ölçüleri çıkartılabilmekte ve tek yön yada çift yön olarak hazırlanabilmektedir.Ayrıca kontrol sistemi USB disk ile asenkron olarak çalışabilmenin yanısıra kasa yapısı bir PC yi saklayabilecek şekilde hazırlanır ise PC ile senkron olarak çalışabilecek durumda olur ve internet bağlantısı da sağlandığı taktirde gerektiğinde youtube videoları yada internet üzerinden canlı yayın yapabilmektedir.

Led Ekran modelleri arasında özel bir yeri olan LED CLP EKRAN lar yakın bir zamanda hakketiği yere geleceği ve daha fazla talep göreceği inancını korumaktayız.

 

  led clp ekran

 

 

LED CLP EKRAN 

Kullanım miktarına göre  IP ile uzaktan ve tek noktadan ethernet hattı ile kontrol edilebilirken, istenirse de usb ile asenkron olarak kontrol edilebilir. İlgili ekranda TV yayını düşünülüyor ise içine monte edilecek bir PC ile internet üzerinden veya tv kartı ile TV yayını da yapabilmektedir.

Led Clp Ekran iç mekan yada dış mekan olarak hazırlanabilir. Led Clp Ekran müşteri talebine yada lokasyona göre ön kısmı tamperli cam yada UV dayanımlı pleksi ile korunaklı hazırlanabilir.

 

Led Ekran Ve Kullanım Alanları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız...

Eskişehir Web Tasarım