Outdoor Led Ekran

Outdoor  Led Ekran


Outdoor Led Ekran nedir?

 

Outdoor led ekranlar dış mekan için hazırlanmış olup yüksek parlaklık ve su gibi dış etkenlerden korunaklı yapıya sahiptir.Kabin yapıları dış mekana uygun IP65 olup özel büküm ve kilit yapılarına sahiptirler.

 

Led ekranlar son yıllarda görsel reklam mecraları arasında populariterisini ciddi şekilde arttırma konusunda hızla yol alıyor.Led ekranların tercih edilmesi, öne çıkmasının nedeni öncelikle yüksek ışık gücüne sahip olması ve şu ana kadar açık hava reklamcılığında üretilmiş tüm görsel mecra ürünlerine kıyasla çok daha uzun ömürlü olması olarak gösterilebilir.

 

İstediğiniz Ölçüde Outdoor Led Ekran İmalatı

 

Orjitek Led tarafından,led ekran teknolojisi ile hayata geçirilen led ekranlar müşterilerimizin istediği boyutlarda ve müşterilerimizin istediği kullanım amacına ve yerine göre tasarlanabilmektedir. Birçok piksel aralığına sahip çeşitli modelleri olan led ekranlar dış mekan ve iç mekan mecralarda amacına uygun şekilde üretilebilmektedir.

 

Outdoor Led Ekranlarda Mükemmel Koruma

 

Outdoor led ekranlar olarak adlandırdığımız,dış mekanlara uygun hazırlanan led ekranlar yüksek güneş parlaklığı altında görüntünün net görülebilmesi için gerekli olan parlaklığıyla etkili ve mükemmel çözümler sunuyor.Outdoor led ekranlar özellikle kabin yapısı ve birim malzemesi olan modül yapısı gibi kıstaslar açısından özel olarak üretilmekte, kar yağmur ve benzeri dış etkilerden kendini koruyabilecek yapıda hazırlanmaktadır.

 

Açıkhavada İstediğiniz Her Mecrada Kullanım

 

Outdoor led ekranlar canlı ve parlak görüntüyle ihtiyaç duyulan alanlarda,ürün tanıtımı,kurumsal tanıtım,reklam,canlı yayın,konser yayınları,maç yayınları,firma duyuruları,kamusal duyurular gibi alanlarda farklı amaçlarla kullanılabilir Futbol sahalarında yine outdoor led ekranlar kullanılabilir.Ayrıca futbol sahalarında skor amaçlı yada pozisyon tekrarı gibi amaçlarla kullanılabilmenin yanı sıra , outdoor led ekranlar reklam tabelaları olarak da kullanılabilmektedir.Günümüzde dış mekan led ekranlar en fazla meydanlarda totem üzerinde ve avm ön cephelerinde kullanılmaktadır.

 

Özetleyecek olur isek; Outdoor led ekranlar güneş ışığında kullanıma uygun yüksek parlaklık seviyesine sahip, hava şartlarından etkilenmeyen,yüksek muhafaza ve koruma düzeyine sahip indoor led ekranlara kıyasla çok daha yüksek parlaklıkta olan ürünlerdir.

 

Orjitek Outdoor Led Ekranlar yüksek ışık gücüne sahip olmakla beraber  4mm. led aralığından 31.25mm. led aralığına kadar totem led ekran, rental led ekran, saha kenarı led ekran, clp led ekran,mobil led ekran, dairesel led ekran ,glass led ekran gibi bir çok çeşitle size çözüm sunmaktayız.

 Kaliteli Bir Led Ekran Nasıl Olmalı Tıklayarak Bilgi Alabilirsiniz...

avm led ekran konser led ekran

mağaza led ekran mobil led ekran

pole led ekranlar römork led ekran

saha kenarı led ekran stadyum led ekran

          

totem led ekran çatı led ekran 

Eskişehir Web Tasarım